Форум Кастанеда

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » Форум Кастанеда » Всичко за форума » За регистриращите се

За регистриращите се

Posts 1 to 8 of 8

1

Много ми е интересно винаги, защо хората си правят регистрации във форуми, при условие, че не пишат в тях.

Напомня на присъединяване към нещо, което не е разбрано. Все едно, че спешно ми се измечтава, чак неудържимо - да ида да си купя въртолет. Точно утре той няма да ми е нужен и ще бъде поредния боклук, пълнещ пространството у нас (което отдавна е изчистено от всякакви боклуци). Нито мога да го управлявам, нито ми е возещо на такъв, ако се намери някой да ме повози. Промерно.

Ако е единствено, заради четенето на практикуми и теми, винаги могат да бъдат затворени, скрити, и да не могат да се виждат и от регистрирани. Защото си има начини за такова скриване.

Наистина стоя и се чудя. :rolleyes:

2

има ли някой

3

Ако някой си мисли,че е много лесно,нека се пробва да говори "марсиански език"

4

8-)  Нима не го говориш!? :D
Липсва ти намение!!

5

Vito, админ, плийз, прощавай, че те безпокоя, но ако не го махнеш bolnia - ще си се махна аз. Току-що махнах някакви много ВЕЛИКИ алхимици поне в две направления, за които приятел ми каза, че супер яки. Оказа се, че не само, че нищо не научих, а и изгубих време да им разказвам. Не бяха чели дори алхимия, и когато говорех триеха публикациите си.. От незнание по въпросите.

Болният не е влизал от датата на регистрацията си. Нямам нужда от гледане на промивки, кокаколовите ги оставих в миналото.
За болните - има болници.
Тялото дори няма нужда от Мескалито, щото си ги има елементите в себе си. Трева дори не съм пушила.

Не следвам диети на дебелаци, сънуване на шкембелии, забогатяващи практики на бедняци. Не се уча от Стив Джобс. Целта на воинството е да умреш млад, но на хипер преклонна възраст.

6

..Моят смях, както и всичко, което правя, е истински — каза той, — но е и контролирано безумие, защото е безполезен. Той не променя нищо, но все пак аз го правя. ..

Една отделна реалност, Карлос Кастанеда

7

Имам ново мнение по горното си мнение.
Е може човечецът да е болен, или да си е мислил, че е с болен мозък и да е търсач. На чудеса, поел отговорност за собственото си здраве.

Доколкото си спомням Карлитос не е бил емемей боец, когато е попаднал на магията. Завидни постижения нататък. А още по по --нататък - умира, дебнат да бъде сниман... От фенове - как така умира шаман?!

Точно по учението веднъж лекувах гръбначен стълб, прецакан на три места. Щот' винаги владея Силата.. и никога не съм била болна. Но владея намерението на места да правя разни практики, от които по чудо да порасна със см-два. Ндааамм

А контролираното безумие!?

Не, че ще се върне болния и ще почне да пише и практикува в несвяст...Написах го - защото искам.

Last edited by Силвия М (23.12.2017 10:21)

8

Силвия М wrote:

Много ми е интересно винаги, защо хората си правят регистрации във форуми, при условие, че не пишат в тях.

Напомня на присъединяване към нещо, което не е разбрано. Все едно, че спешно ми се измечтава, чак неудържимо - да ида да си купя въртолет. Точно утре той няма да ми е нужен и ще бъде поредния боклук, пълнещ пространството у нас (което отдавна е изчистено от всякакви боклуци). Нито мога да го управлявам, нито ми е возещо на такъв, ако се намери някой да ме повози. Промерно.

Ако е единствено, заради четенето на практикуми и теми, винаги могат да бъдат затворени, скрити, и да не могат да се виждат и от регистрирани. Защото си има начини за такова скриване.

Наистина стоя и се чудя.

Остава си в сила. Дори няма нужда от сериозни "наблюдения", което си ми фейворитс хах

You are here » Форум Кастанеда » Всичко за форума » За регистриращите се