Форум Кастанеда

Announcement

Последвайте ни в групата Кастанеда, мистика и тайни!

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » Форум Кастанеда » Религия и мистика » Неземните посетители на Земята

Неземните посетители на Земята

Posts 1 to 13 of 13

1

Идеята за събиране на материали по темата не е моя, а на човек с опитности, макар и не последовател на Карлитос.

Една от същностните посетили Земята е Валиант Тор. Преди време ги наричах неорганични в материално (човешко) тяло. Които нерганични не е задължително да са във всичките си варианти - воладорес.

В доста от разказите на очевидци, които изчетох, са описани без пъп (неродени) и без пръстови отпечатъци. Това, разбира се, изобщо не може да бъде критерий нито за неорганичното, нито за органичното. Просто същности, не-хора, решили да приемат такава форма за по-нормално възприемане от нас, хорицата. И които живеят сред нас.

В случая ми е интересен този Валиант Тор. А, ако изобщо имам възможност, ще постна материали и за други, като/подобни на него.

Last edited by Силвия М (03.11.2017 19:02)

2

Много бях заинтригувана от два материала за Валиант Тор. Нормално е да си помисля, че съществото има шизофрения, примерно.

Покрай материалите, които са ми интересни за Нибиру, Блу и Ред Стар Качина, двете слънца, четирите луни, както и за деветте мъдри, порових из някои места в нета за Валиант Тор и други неземни присъствия на планетата.

Първият за Валиант Тор  беше този, на български език -

https://novotopoznanie.com/devette-izva … liant-tor/

Новото познание

Текстът не може (аз не мога) да се копира. Преди можеше, сега не се получи. Харесва ми да има думите, защото всеки го върти главата понякога, като мен, и утре може и да няма текст.  :crazyfun:  :D

3

Деветте извънземни от слънцето Атум някак ми напомниха за тия деветимата мъдри?! от Ашок?! от статии, които разглеждах два дни преди това -

http://megavselena.bg/syyuzyt-na-devette-neizvestni/

И тук

http://megavselena.bg/misterioznoto-tay … na-ashoka/

4

Факт или мит?
Съществуват ли наистина Деветимата непознати мъже? Ашока може да е поискал от деветима непознати да събират научни знания, особено що се отнася до тяхното приложение във военното дело. Това са били размирни времена и за други императори е известно, че са поставяли подобни задачи на своите поданици. Тези хора може да са изследвали различните тактики по време на битка на империите, подготовка и тренировка на войските, производството на оръжия, конна езда или пък езда на слонове, може би дори използването на барут или други взривни вещества. Трудно е да се повярва в съществуването на тайно общество повече от 2000 години. За мнозина това е просто мит.

5

Защо девет?!  :crazyfun:  :D

Докато търсих статията на Новото познание на друг език, направих най-голямото откритие на топлата вода!!

http://www.ghosttheory.com/2013/01/31/t … il-of-nine

Теории разни, че и конспирации.... УжъссссТ

Last edited by Силвия М (09.11.2017 18:33)

6

http://www.bibliotecapleyades.net/bb/stranges.htt

от уебсайта на BrotherBlue
възстановени чрез уебсайта на WayBackMachine

"Много хора на Земята живеят един отворен живот, докато в сърцата и
умовете си живеят съвсем друго." Двойното мислене изглеждаше
начин на живот в сградата на Пентагона, която служи като натоварен нервен
център на нашата нация. Никога не съм бил
свидетел на едно централно място толкова концентрирано объркване.

Светият чужденец в Пентагона
Издаден от "Странник на Пентагона" от д-р Франк Е. Странж, доктор на науките 1967

"Когато го попитах откъде е, той отговори: "Aз съм от Планетата, която се нарича Венера"

Попитах го колко посетители от Венера понастоящем са на Земята и той каза: "Понастоящем имаме седемдесет и седем от нас, които ходят сред вас в Съединените щати. Ние непрекъснато идваме и си отиваме. "

Първата среща

16 март 1957 г. в Александрия, Вирджиния, един от най-добрите лидери на планетата Венера, опериращ под ръководството на Централния контролен орган и избран за осъществяване на контакт, както и за насочване на проекта, от двама полицаи, изтеглени оръжия.

Мисълта за преместването бързо ги убеди, че не означава нищо лошо и той е вкаран в задната седалка на своята патрулна кола. След като преминаха във Вашингтон, те бяха посрещнати от министъра на отбраната заедно с шестима от служителите му. Скоро полицаи от всеки възможен район и агенция се присъединиха, всички се опитваха да претендират за правото си да го придружат до президента Дуайт Д. Айзенхауер .

Чрез собствената си версия на силата на позитивното мислене той успя да ги освободи и скоро премина през постовете за сигурност, последвани от капитан на Военновъздушните сили.

Междувременно неговото присъствие в района бе накарало всички да попаднат на дилема. Въвеждането, което заема от Висшия съвет, ги притеснява, защото макар и да не са написани на някакъв земен език, на умовете им е дадена властта да преведат правилно вписаното послание.

Капитан Гулд (не истинското му име) го помолил да остане и след като събори два обикновени борбуна, промърмори ...
- Боже мой, защо не можа да се случи това в моя ден?
Внезапно вратата се отвори и шест въоръжени охраняваха Вал към онова, което изглеждаше като асансьор. Тя бързо стигна до най-ниското ниво. Беше въведена максимална сигурност. След като се прехвърлиха в подземен влак, те се насочиха към Белия дом. Шестима служители, шест въоръжени стражари и трима тайни служители го придружиха в кабинета на президента Айзенхауер.

Отзад на бюрото президентът се изправи, а тайните служби останаха нервни и неспокойни. Докато протегна ръката си, за да разтърси това на президента, тайните служби извадиха револверите си и ги насочиха към Вал. След като кимнаха на президента, неохотно свалиха оръжията си.

Стоящ пред бюрото си, президентът каза:
- Разбира се, знаеш, че сме спрели всички правила на протокола, имам добро чувство към теб, моля те, сър, как се казваш? - А откъде идваш?

- Аз идвам от планетата, която твоята Библия нарича сутрин и нощна звезда.

"Венера?"

"Да сър."

- Можеш ли да докажеш това - попита той.

- Какво представляваш като доказателство?

Той бързо отвърна: "Не знам".

- Ще дойдете ли с мен на моя кораб?
Той отговори с вик и се обърна:
"Приятелю, не мога да идвам и да отида, както аз обичам.Има и други, които трябва да бъдат взети под внимание.Има комитети, които да бъдат консултирани и мерки за сигурност, които трябва да се спазват.Моля, прекарваме известно време тук с нас ... Да се ​​запознаем по-добре .. . научете повече за един друг ... и може би скоро, в скоро време, добре ... ще видим.

Ричард Никсън

В този момент в стаята се втурна още един джентълмен. Оказа се, че е вицепрезидент Ричард Никсън .

Той се яви на Вал, за да бъде много остър, бърз, с непоклатими очи и невероятно умение за бързина и умения.
- Казвам се "Валиант" - каза той, докато вицепрезидентът не помръдваше.

- Сигурно сте предизвикали раздразнение ... за някой извън общината.
Вицепрезидентът се усмихна, докато продължи,
"Разбира се, ние не сме напълно убедени в нищо още, но достатъчно е да кажем, че проверяваме и проверяваме всичко, което казвате и правите.Когато сержант Йънг от Александрия се включи и заяви, че току-що сте пристигнали в летяща чиния, - помисли си - продължи той, - сержант Йънг се беше обърнал, кажи ли, че сте се вмъкнали в тази НЛО над Вашингтон?
След като ги увери, че тази планета е била под строго наблюдение в продължение на стотици години преди взрива на бомба от 1945 г. и със специалното си писмо, все още в леко треперещата ръка на президента, той е помолен да следва тайните служби обратно, както са дошли. .. за Пентагона и в красиво обзаведен апартамент, където ще прекара следващите три години.

За щастие той беше подготвен за такова продължително посещение и поддържаше постоянна връзка със звездния кораб. Имаше много случаи, по време на които той се телепортирал в и извън тези квартали, често упражнявайки "трансигария", за да накара охраната да визуализира лицето си на несъществуващ знак.

Снимки взети

Скоро след пристигането си, заедно с трима членове на екипажа си, той се присъединява към "конвенция" в задния двор на дома на господин Хауърд Менгер в High Bridge, Ню Джърси. Месецът беше април, 1957 г. Онзи ден срещаха определена група от хора, които се интересуваха от НЛО.

Вал и неговите членове на екипажа, Дон , Джил и Таня , се бяха превърнали в същите дрехи, носени от техните приятели от Земята. Срещата беше много интересна и тези хора бяха на прав път. Той се уплаши да узнае колко нечестив е начинът, по който тези хора са се отнасяли към пресата.

Въпреки това, тези хора преследваха вярванията си и това беше добро. Любопитен млад фотограф, август С. Робъртс, измъкна няколко снимки, мислейки, че го прави без знанието на Вал. Фотографът сякаш бе много притеснен, когато се опита да говори с него. И все пак точно тези фотографии трябваше да ме заведат заедно с този необичаен човек през онзи студен декемврийски ден.

Като държеше посланието от Върховния съвет в ръката си, президентът заяви, че предложението на Вал да помогне на човечеството ще разстрои икономиката на Съединените щати и би могло да я вкара в бездната на хаоса. Накратко, той учтиво казал на Вал, че хората на тази планета не са готови да се справят с такива условия, каквито биха се появили, ако бяха приведени в действие препоръките на този необикновен посетител.

Независимо от това, той е поканен да помогне на редица учени, които не работят по медицински проекти, пряко свързани с космическите науки. Отделеното му време да запознае лидерите на Съединените щати с предложенията му бе ограничено до три години.

През това време той отказа да ги посъветва по отношение на определена "бомба в небето", която сега познаваме като системата "Междузвездни войни".

" Чудо" облекло

В апартамента си успя да поддържа комуникации с кораба си и бе информиран за нарастващото световно напрежение. Неговата униформа се подлагала на твърди тестове по онова време. По днешните стандарти те вече биха остарели. Те се опитаха да проникнат в материала с диамантена бормашина, но се спуснаха под налягане.

Киселината се отпусна от униформата и изпече дупка в пода.

Те стреляха с пушка с висока скорост в униформата, но не успя да я пробие.

Докладът до председателя гласи:
Физически вид - мек сребърен и златист лъскав
Плат - Неизвестен
Тегло - общо шест унции, включително ботуши
Изрежете - Завържете като туника; няма маншети, джобове, копчета, ципове, скоби или куки
Тестове RXT-2 - Неразрушими
Най-сетне, полковник с ярък очи го придружи до мястото, където щеше да се проведе последният тест.

Вал погледна забавно лазера. По време на командването, лазерът насочи фина линия на усилена светлинна усилване чрез стимулирано излъчване на лъчение. Полковникът започна дискурса си, че това устройство съдържа кристално-синтетичен рубин, в който атомите, стимулирани от фокусирани светлинни вълни, усилват и концентрират тези вълни, след което излъчват лъча.

Докато полковникът продължаваше да говори, усмивката му се отказа от ужас ... лъчът беше напълно неефективен срещу дрехата.

Бързаше дълго, след като лазерът беше изключен. Той отново потвърди колко силни бяха САЩ от разцепването на атома. Той даде на Вал урок по атомен синтез.

Той твърди, че когато верижна реакция на ядрено делене се оттегли от неутронно бомбардиране в атомите или от заряд на плутониев или уранов изотоп с атомно тегло 235 (U-235), огромно количество енергия е внезапно освободена. Добрият полковник най-накрая се разказваше и Вал беше върнат обратно в апартамента си ... заедно с униформата му.

1959 бързо се приближава.

Държавните ръководители бяха в постоянна бъркотия и объркването беше правилото на деня. Неизправността причини забавяне след закъснение. Икономистите и индустриалните гиганти се присъждат всеки ден с политици и военни ръководители. Ръководителите на правителството не успяха да уговорят решението на Вал да бъде в състояние да принуди ръката си, ако пожелае. Няколко учени се опитаха да научат тайните на междузвездното пътуване ... без успех.

Коледната седмица сега беше върху нас. Бях свикнал да представя редица научни лекции и да говоря в редица църкви във Вашингтон. По-рано този месец бях се върнал от Куба, където се срещнах лично с Фидел Кастро.

Неизвестна за мен, Вал, която работи с "Нанси Уорън" (тя беше една от малкото от пристигането си в Пентагона, в която успя да разкрие честно и открито сърце и когото обичаше Всемогъщия Бог , страната му и нейния ближен ), формулирах план, с който щях да се свържа с мен.

Вътре в Пентагона

Много хора на Земята живеят открито в един живот, докато в сърцата и умовете си живеят съвсем друго. Двойното мислене изглеждаше начин на живот в сградата на Пентагона, която служи като натоварен нервен център на нашата нация.

Вал веднъж ми каза, че никога не е бил свидетел на едно централно място толкова концентрирано объркване.

"Нанси" присъстваше на лекцията / услугата, която проведох в Националния евангелизационен център, пастор на д-р Джон Мърс във Вашингтон. След приключването на моя разговор тя се обърна към платформата и поиска да ми говори. Странно, фотографът в Ню Джърси ми беше дал снимките на Вал и аз ги показвах на моите лекции оттогава.

Нямах лични познания за тях, освен това, което ми беше казано от фотографа. Когато не можа да "грабне" вниманието ми, докато подписвах копията на моята книга "SAUCERAMA", тя показа Пентагоновата си идентификация и това ми позволи бързо да кажа най-малкото.

Заехме проучването на пастора и тя ме попита дали бих искал да срещнем човека на снимките лично. Разбира се, аз й отговорих с ярък отговор. Тогава тя ме попита дали мога да спазвам инструкциите към писмото, на което отговорих, че мога, и тя ми каза да я посрещна при борда пред хотела си в 8:00 сутринта на следващата сутрин.

"Нанси" идва точно навреме и по този начин започва пътуването, което понякога би било нереално, но което по-късно ще се окаже извън съмнение, че наистина има живот в Божията Вселена.

Онези от вас, запознати с Пентагона, знаят, че нормалният трафик към него е вдясно. Отидохме наляво. Знаех тогава, че става нещо странно. Трябваше да стоим на линия, за да минем от охраната. Първата, после втората, "ВИЗУАЛИЗИРАНА" идентификационна значка на ревера ми. Това ме изненада и аз почувствах, че по всяко време ще бъда вдигнат, с белезници и хвърлен в някакъв затвор някъде. Това, разбира се, беше само моето въображение и очакване за това, което щеше да се случи.

"Нанси" ме остави да стоя пред една врата, която не съдържа никакви белези.

Когато вратата се отвори, влязох и застанах на прага. Моята глупава форма се изместваше от единия крак в другия, докато изчиствах гърлото си. Тримата мъже в стаята напълно не осъзнаваха присъствието ми и ме пренебрегнаха. Бях озадачен да кажа най-малкото. По-късно щях да разбера, че Вал беше замъглил умовете им и ги накара да забравят цялата сесия.

Те продължиха с работата си.

Странникът се появява

Като служител на Евангелието на Исус Христос , както и като студент на Библията от много години, съчетан с опита си като специален следовател, се чувствах, сякаш сетивата ми функционираха правилно и че знаех точно какво се е случило направя.

Бях на моята охрана за фалшификации и измами. В ходеше мъж, висок около шест метра, може би 185 килограма, кафява вълнообразна коса, кафяви очи. Повърхността му изглеждаше нормална и леко загоряла. Докато се приближавах към него и той ме погледна, беше като мисъл, който ме погледна направо.

С топла усмивка и протегна ръка, той ме поздрави по име.
- Здравей, Франк, как си?
Неговата истинност ме изненада, но бързо разбрах.

Докато стиснах ръката му, бях малко изненадан, че почувствах меката текстура на кожата му ... като тази на бебе, но със силата на човек, който мълчаливо свидетелстваше за силата и интензивността му.

Гласът му беше много силен и мек. То беше изпълнено с цел и характер. Аз отново се огледах в стаята, за да видя дали другите хора ще кажат или ще направят нещо. Те все още работели така, сякаш не съм там.

Забелязах, че той носеше същия тип дрехи като мен. Когато попитах дали има друго облекло, той каза, че е дал на няколко длъжностни лица дреха, за да могат да го правят тестове. След това той се приближи до килера и изработи един костюм, който блестеше, докато слънцето, проникващо през прозореца, ударило тъканта.

Мислех, че тя прилича на течно слънце. Попитах го за материала, от който е направено.
Той отговори: "Той е направен от материал, който не е от тази Земя".
Общият външен вид на костюма беше само едно парче ... дори до ботушите. Нямаше бутони, ципове или скоби. Попитах го как се държи заедно. Той демонстрира, като държеше фронта заедно и му подаде ръка, сякаш да го изглади.

Дори не можах да намеря откриването. Той се държеше заедно с невидима сила.

За да помогнем на човечеството

Той ми каза, че целта му е да помогне на човечеството да се върне при Господа.

Той говореше положително ... винаги с усмивка на лицето си. Той каза, че човекът е далеч от Бога повече от всякога, но все пак имаше добра възможност, ако човек изглежда на точното място. Той ми каза, че е бил тук почти три години и ще заминава само за няколко месеца.

Твърдейки, че няма да използва сила, за да говори с хора в Америка, той се радваше да се консултира с тях по тяхна покана. Той заяви, че досега само няколко души във Вашингтон са знаели за съществуването му в Пентагона.

Няколко лидери са се възползвали от съветите си през последните три години. Имаше чувството, че има още какво да прави, но все пак времето му на заминаване се приближава. Той ми каза, че Исус Христос няма да принуди хората да бъдат спасени от грешките си, въпреки че Той вече е направил начин човечеството да бъде изкупено чрез пролятата Му кръв.
Когато го попитах откъде е, той отговори: "Аз съм от Планетата, която се нарича Венера."

Попитах го колко посетители от Венера в момента са на Земята и той каза: "Понастоящем имаме седемдесет и седем от нас, които ходят сред вас в Съединените щати.
През следващите тридесет минути той ми каза нещо за себе си, че дори не знаех.

По-късно успях да ги проверя с родителите и бабите и дядовците ми. Той ми даде информация за гравитационното привличане на Венера в сравнение със Земята. Бях информиран, че коремните мускули държат плътта здрава срещу лекото гравитационно притегляне, което е с три двадесети по-малко от това на Земята.

Той ми даде информация, която щеше да се разкрие на другите в продължение на години.

Няма пръстови отпечатъци

Единственото, което ми каза, че ме безпокои, беше използването на израза "когато времето е наред" в отговор на въпроса ми дали ще го видя отново или не.

Неговата липса на пръстови отпечатъци ме заинтригува, тъй като бях участвал като частен детектив от доста време, дори работейки понякога на заем в някои от правителствените агенции.

Бях научил науката за пръстовите отпечатъци ... с впечатлението за линиите и бобовете на вътрешната повърхност на последната връзка на всеки пръст върху човешката ръка. Той ми каза, че всички хора на Земята са били толкова белязани от падането на Адам в Едемската градина, в самото начало на цивилизацията, както го познаваме днес.

Той започна да ме подготвя за пътя, който предстои. Няма да е лесно. Ще има противоречия, организирани опити да ме обезкуражат и дискредитират, но наградите се оказаха по-големи от тези процеси, които продължават и до днес.

Обсъдихме заслугите на Исус Христос ... как Той даде свободно живота си ... така че хората да могат да се радват на ползите от вечния живот. Попитах го за Библията за Венера и той ме увери, че лично неразбрано общение с "Автора" не изисква издаването на "книга".

Той откри, че е забавно, че много теолози се опитват да дискредитират Исус Христос и Библията . Самият Бог, който мнозина каза, че е "мъртъв", продължава да ги разточва с всички добри неща. Може би те ще позволят във времето на искри на Божествената Светлина отново да осветят разтревожените си сърца.

В отговор на моя въпрос за това, което мислеше за Исус Христос , той каза:
"Знам, че Исус е вашето Алфа и Омега и вярата на всички останали.

Днес той е поел правото си на владетел на вселената и подготвя място и време за всички, които са призовани чрез Неговото Име, да се издигнат далеч над облаците, където Неговата сила и власт няма да бъдат отново оспорвани.

"Вярвам, че Исус Христос е чудото на чудесата и не се променя. Не, не завинаги и завинаги."
Докато той говореше тези думи, сърцето ми гореше в мен и сълзи изпълниха очите ми. Той се обърна към прозореца и каза: - Франк, няма да е дълга. Спори за вярата и никога няма да пропуснете марката.

Попитах го дали има живот на други планети.

Живот на други планети

Отговорът му беше,
"Има живот на много други планети, на които хората на Земята не знаят нищо.Има повече слънчеви системи, за които човек дори не е дал на Бог признание.Има много същества, които никога не са превъзхождали съвършените Божии закони .

Човекът няма право да осъди цялото Божие творение, защото сам е нарушил съвършените Божии закони чрез непокорство ".
Попитах го какво ще направи, ако военните го попречиха да напусне определения ден.
Той просто казал: "Франк, спомняте си един ден, след като Исус възкръсна от мъртвите, беше отишъл в търсене на няколко от Неговите последователи? Те се затвориха в заключена стая и изведнъж видяха, че Исус стои всред тях? "

След това се усмихна и ме погледна сякаш, за да каже: "Трябва ли да кажа повече?"

Когато се обърнах да напусна стаята, той просто каза: "Моля, пазете вярата си и оставете по същия начин, по който сте влезли. Продължете да търсите първо Божието царство и Неговата праведност и всички други неща ще се добавят във времето вие и вашите.

Довиждане за сега и Бог да те благослови и да те пази винаги.
Оставих тази среща зашеметена, силно окуражена и все пак с тежко сърце, без да знам какво ще има бъдещето.

Започнах да се чудя кой би ми повярвал, ако някога съм разказал за тази странна среща с човек от друга планета. За пръв път реших да не повтарям тази необикновена история, но колкото повече се замислях за нея, толкова повече се молех за това, толкова повече се чувствах, че ще донесе голяма благословия на тези, които ще я чуят и прочетат.

Този междупланетен пътешественик притежаваше богатство от знания не само за науката и за Бога, но и за мен. Той заявява, че книгата ми SAUCERAMA не би могла да бъде написана без Небесно напътствие.

Инструкциите на Вал трябваше да напуснат Вашингтон, не по-късно от 16 март 1960 г. Това означаваше, че имаше по-малко от три месеца, през които можеше да се срещне с учени, политици, военни и други. Всички пропуснаха идеята му изцяло. Всички те бяха пълни със самонадеяност и се грижеха малко за належащите нужди на човечеството.

Неговите усилия да се сложи край на болестта и болестите, които засягат тази планета, бяха посрещнати с жалки отказ.

Той отново и отново каза, че присъствието и идеите му са заплаха за политическата и икономическата структура. Някои религиозни лидери също се страхуват, че ще загубят сцеплението си с хората в случай, че присъствието му е било прието на официално ниво.

Беше много обезпокоително, че администрацията не успя да установи такава информация, която би променила хода на човешките дейности за доброто ... поради икономически причини.

Правилата за сигурност бяха много стегнати, но въпреки факта, че знаеха, че ще дойдат и ще отидат, както им хареса, те се радват да играят играта си. Вал беше обещал да не използва сила и затова би било необходимо друго действие, ако информацията, която трябва да се свърже, трябва да бъде разпространена.

Ето защо той се свързал с хора с божествен характер и сила в целия свят. Много от тях в момента работят в тясно сътрудничество с Вал и други членове на екипажа си.

Среща с председателя

Последната му среща с президента не постигна трайни резултати.

Искаше да остави света да знае за предложения от Вал план, но министърът на отбраната, ръководителят на Централното разузнавателно управление и Военните началници на персонала се противопоставиха на предложението му. Председателят се опита да проведе съвместно заседание пред Общото събрание на ООН.

Но и този план беше отхвърлен. Той беше информиран, че ООН ще получи специална "прессъобщение" под формата на меморандум до генералния секретар не по-късно от 7 февруари 1966 г. Тези лидери на американското правителство твърдяха дълги през нощта, опасявайки се, че ако хората от тази нация научаваше за плана, който предлагаше Вал, можеха да изберат да го последват вместо тях.

Когато човек чувства, че личният му мир и спокойствие могат да бъдат застрашени, човешката реакция винаги е свързана с бързото самосъхранение. В един момент вицепрезидентът настоя, че "момчетата под налягане" позволяват на президента да направи избора. Той бе наложил правото на вето, без да има дори възможност да завърши изявленията си.

Световните условия не се развиха по-добре. На администрацията се появи значителен международен натиск. Те се бориха усърдно и наложиха строги правила с твърди санкции за разкриване на присъствието на Вал.

Дори и един основен вестникар, който по невнимание научил за посещението си чрез един от своите платени информатори, бил заглушен от никой друг освен Централното разузнавателно управление, което постоянно се отказва от всички познания относно НЛО.

Междувременно те поддържат тайни файлове, които всъщност могат да докажат съществуването на интелигентен живот във Вселената без съмнение.

На сутринта на 15 март 1960 г. срещата на Вал с "Нанси Уорън", която ще продължи да работи в Пентагона и ще бъде един от неговите контакти във Вашингтон. Тя ще продължи да комуникира с други, които ще станат част от контактите му с Земята.

До този ден все още има много противници на човешката свобода. Тези паразити са се вмъкнали във всички фази на човешкото общество и никога няма да бъдат изложени, освен чрез извънземна намеса. Има объркани хора, които са усъвършенствали самолет тип чинийка. Някои от тях са резултат от опита на някои да въведат магистърска раса. Остатъци от тази група все още съществуват.

Тези плавателни съдове, които са проектирали, се виждат от време на време в района на Южна Америка, където някои от участниците в първоначалните планове все още живеят.

Те не трябва да се бъркат с космически кораби, произхождащи от други светове или тези, които идват от вътрешността на тази планета. Също така не бива да се бъркат обитателите на занаята, произхождащи от други светове, с онези "зли пратеници", които не произхождат от Земята, но са хвърлени в нея след първата "война", записана някога.

Те са в съюз със земните нискослужещи, които са се осъдили поради собствения си избор.

Космодрума отпътува

На 16 март Вал бетаматериализира и се оттегли от тази фаза на своята земна мисия.

Следващата му спирка беше в покрайнините на Александрия, Вирджиния, където корабът и екипът му чакаха пристигането му, скрито в залесена местност. Нямаше проблем да събере отново атомите на тялото му в кораба си.

Тъй като неговото занаяти бавно се издигаше, много хора спряха и посочиха развълнувано към него. Други стояха неподвижни, загърбени от гледката, която виждаха. Чувстваше толкова огромно чувство на любов към всички тях. В тях нямаше паника ... просто любопитство и силно желание да научи повече.

После, когато джетове на USAF бяха разбъркани и със силното поле в пълна експлоатация, самолетите минаха през кораба, който не можеше да ги види сега. Дори и радарите на земята ги изгубиха от оборудването си. Объркването още веднъж се възцари.

На връщане към Виктор Ен, той размишляваше върху своята планета, ниските, тежки, колоритни облаци, равномерните температури, перфектно разсеяната слънчева светлина, която почти не понасяше сенките, блясъка на богатата зелена трева около дома му. Той е бил информиран за няколко хора на Земята, с които той ще поддържа контакт за дълго време в бъдеще.

Странно, онези, които са знаели за неговото присъствие, но все пак твърдят, че са неверни, са тези, които се страхуват най-много. Други смятаха, че ТЕ трябва да са били тези, които са се свързали, а не онези, които са били.

При връщането си на своята планета той съветва Съвета за централен контрол за резултатите от посещението си на Земята, включително и неуспеха на лидерите на САЩ да го "вдигнат" за предложението му за съвети и помощ за човешкото семейство.

Той получил следните инструкции:
Да се ​​смесват и да стават като земни хора
Да работят и работят в земните предприятия
Да помогне на тези, които срещат възможна заплаха или опасност, докато се стремят към мир в света
Да им даде съвет и насоки
Да поверяват с по-висши познания онези, които са се доказали
Разкрийте същността на тяхната мисия в колективните национални лидери на Земята, само когато времето е наред.
От това писание той продължава с тази мисия, като същевременно помага да се предотврати нашата "цивилизация" да бъде причина за орбитален хаос от разрушаването на нашата планета.

Върни се във Венера
Върнете се при чужденците сред нас
Назад към Сините братя
Върнете се в срещата на Айзенхауер през 1954 г. с извънземни
Върнете се в Божественото и Манипулативните извънземни

(Преводът е копиран, както е преведен с преводача на гуглето. Линкът е за справка.)

В тая библиотека има доста материали и за нови срещи, и включително и за Инго Суон, този който се е занимавал с RV (отдалечено виждане). Както и негова книга.

Last edited by Силвия М (03.11.2017 19:00)

7

http://www.bibliotecapleyades.net/exopo … s_ZZZN.htm

Истории и на други неземни. И Инго Суон, дългогодишен приятел на Робърт Монро от Института Монро.

През 1971 година започва работа с Клив Бакстър.

Книгата RV - Реалната история, написана през 1996 г. Авторът смята, въпреки различните мнения, че до нея трябва да имат достъп всички и затова е в е- вариант.

http://www.bibliotecapleyades.net/visio … yTitle.htm

Странно е, че гуглето превежда точно тая библиотека - доста правилно, за разлика от други места в мрежата. Направих справка за всеки случай.

Last edited by Силвия М (03.11.2017 15:56)

8

9

Охаааа, прекрасен файл!! :D

10

Мегавселена
Съюзът на деветте неизвестни

Историята на човечеството познава немалко тайни общества. Техните създатели са преследвали различни цели, обикновено свързани с невъзможност да действат по официален път.
Монаси, революционери, загадъчни сдружения – всички те са се старали да крият своята дейност от странични очи. Но дори на фона на най-законспирираните общества с особена прикритост се откроява загадъчният и легендарен Съюз на деветте неизвестни.

И до днес не може с пълна увереност да се каже, дали той продължава да съществува в наши дни.
Когато не бива да отказваш
Първите споменавания за Съюза на деветте се отнасят към III в. пр.н.е. Според съхранени писмени свидетелства войската на един индийски управник на име Ашок водел война, за да покори съседна държава. В многобройните кървави битки загинали хиляди хора. Но един ден, когато Ашок оглеждал бойното поле, покрито с мъртви тела, изведнъж осъзнал, че някога човечеството може да изтреби самото себе си. И единственото, което засега го удържа от това зло, е несъвършенството на оръжията.

Ашок изцяло изменил своята политика, отказвайки се от всички териториални войни. Но главното – императорът пожелал всяко изобретение на човешкия разум никога да не може да заплашва съществуването на много хора.
Той наредил да му доведат всички видни учени – не само от неговата империя, но и от съседните държави. Ашок им разказал, че иска да създаде организация, която да защитава човечеството. Учените с тайно гласуване избрали деветте най-авторитетни мъдреци и Ашок одобрил техните кандидатури.
Оттам нататък всички научни изследвания трябвало да продължат, но техните резултати и открития се предавали на Съюза на деветте. Само избраните мъдреци, посветени в главната тайна, можели да решават дали тези открития да станат обществено достояние, или да ги скрият от другите хора.
И никой освен самите деветима, не познавал техните лица. В случай на смърт на някой от тях се избирал негов приемник. Деветте велики мъдреци изпращали своите ученици в различни страни да събират знания. Всички получени сведения се записвали и събирали в тайници, за които в началото на съществуването на братството се разпространявали умишлени слухове, които да попречат на тяхното търсене.
Ако мъдреците осъзнаели, че бъдещите изследвания в една или друга област могат да доведат до самоунищожение на цивилизацията, те вземали мерки за прекратяване на научната работа в тази насока, използвайки подкупи, шантаж или дори убийства.
Тайникът в оренбургската степ
В края на XIX век тази легенда намерила потвърждение в книгите на Луи Жаколио, френски консул в Калкута. Той прекарвал много време в местните книгохранилища и изучавал безкрайното количество от древни документи. Неговите изводи били еднозначни – Съюзът на деветте неизвестни съществувал и продължава да съществува повече от 2000 години, а неговата дейност се разпространява върху всички области на знанието по цял свят.
В книгата „Гълтачи на огън“ (1887 г.) Жаколио говори, че в изследваните от него древни документи има описания на странни изобретения, например за освобождаване на енергия или свойства на лъчение. Да напомним, че през XIX век научни открития в тези области още не били направени. Тоест става дума за знания, които били скрити умишлено.
Жаколио успял да проследи съдбата на един от тайниците на Съюза на деветте. Според една от версиите той бил открит случайно и изнесен във Франция, а оттам по време на войните с Наполеон попаднал в Русия, където пазачът бил принуден да изостави събраното. Сега това хранилище на знания се намира някъде в Самарска област или оренбургската степ.
Деветте свещени книги
През 1927 г. излязла книгата на Талбот Мънди – роман изследване, посветен на тайното общество. Авторът, който 25 години работил в Индия, твърдял, че то съществува и че всеки от деветте му членове пази специална книга, посветена на определена област от знания.
Тези книги (или по-скоро документи и материали) били най-пълните научни изследвания за всеки момент от времето. Всички девет книги били скрити прилежно.
Първата от тях разказвала за пропагандата, тъй като, според Мънди, „от всички науки най-опасната е науката за контрола над мислите на тълпата“.
Втората книга била посветена на нервната система, принципите на нейната работа, начините как да се ликвидира, или напротив – да се съживи един човек с докосване. Мънди смята, че възникването на източните единоборства е настъпило в резултат на изтичане на знания от тази книга – когато тибетски монах изведнъж обучил всички желаещи на 15 начални похвата, които по-късно влезли в учебниците в различни училища.
Третата книга говорела за биологията, четвъртата – за химията, петата – за земните и космическите начини за връзка.
В шестата книга били събрани сведения за гравитацията (разбира се, някои древни индийски документи според техните изследователи съдържали инструкции по построяването на космически кораби и управлението им!.
Седмата книга разказвала за слънчевата и електрическата светлина, осмата – за законите на Космоса, а деветата – за еволюцията на човешкото общество.
Някои учени били на мнение, че деветте книги били дадени на тайния съюз от по-ранни мъдреци – например от жителите на изчезналата цивилизация на Атлантида или Лемурия.
Кого са убили „звездните воини“?
Какви факти могат да докажат дейността на Съюза на деветте неизвестни? Според изследователите съществуват редица научни разработки, които не могат да бъдат доведени докрай. Сред тях са антигравитацията, предаването на енергия от разстояние, изследванията на връзките между пространството и времето, мисленото въздействие и някои други области от знанията. Много учени, успешно занимаващи се с тези проблеми, загинали неочаквано, а материалите на техните изследвания не се съхранили.
Тайният съюз може да е причастен към историята на развитието на електричеството, за което знаели още древните шумери и египтяни. Но следващата крачка, откритие и описани свойства на електрическия ток били направени чак през XIX век.
Да, Съюзът на деветте не успял да предотврати страшните войни от ХХ век. Но човечеството е продължило своето съществуване – може ли това да е показател, че тайното общество все пак изпълнява своята задача?

Линкът е в по-горен пост 😁👽

11

Деветките на д-р Пухарич и д-р Винод на руски език.

http://bookitut.ru/Zvezdnye-Bogi-Kosmic … a.120.html

12

ДОКТОР ПУХАРИЧ, «ДЕВЯТЕРО» И УРИ ГЕЛЛЕР.
В последнее время доктор Эндрия Пухарич широко известен — как хирург, изобретатель и писатель. В июне 1947 года, когда Пухарич был ординатором и специализировался по внутренним болезням, он однажды увидел НЛО — после тридцати шести часов в операционной выйдя на солнечный свет.

Несколько лет спустя Пухарич начал проявлять интерес к парапсихологии. Он построил две экранированные камеры и проводил эксперименты по проверке способностей знаменитого медиума Эйлин Гарретт, которая убедила его в реальности телепатии.

Примерно в то же время Пухарич встретил доктора Винода, индийца, который читал лекции в Соединенных Штатах. В декабре 1952 года Пухарич присутствовал при спонтанном получении доктором Винодом телепатического сообщения от «Девятерых», когда Вииод вошел в транс в своей нью-йоркской квартире.

Пухарич знал, что Девятерых можно найти в каждой великой культуре. Они фигурировали в древнейших мифах о сотворении мира. Девятеро являются не политеистическими богами, а скорее различными аспектами некоей единой сущности.

Раньше доктор Винод никогда не осуществлял трансовых коммуникаций, но после этого случая в течение шести месяцев работал по очень жесткому графику, входя в транс и получая информацию и инструкции по высшим логическим техникам.

В 1969 году состоялась трехдневная конференция парапсихологов в Рае (штат Нью-Йорк). Ее участники сокрушались, что в области парапсихологии не происходит ничего по-настоящему волнующего.

— Все, что нам нужно, — заявил один из присутствующих докторов, — это воспроизводимые эксперименты, доказывающие силу разума.

На следующий день физик Ицхак Бентов получил письмо, в котором сообщалось об Ури Геллере и демонстрациях силы разума, которые он проводил в Израиле.

Услышав удивительный рассказ об этом молодом человеке, который якобы мог с помощью психокинеза гнуть металл и передвигать стрелки часов и к тому же был ясновидящим, парапсихологи пришли в сильное возбуждение. Д-р Эндрия Пухарич был командирован в Израиль для проверки этой информации.

Това е текста от горния пост.

13

Силвия М wrote:

Много бях заинтригувана от два материала за Валиант Тор. Нормално е да си помисля, че съществото има шизофрения, примерно.

Покрай материалите, които са ми интересни за Нибиру, Блу и Ред Стар Качина, двете слънца, четирите луни, както и за деветте мъдри, порових из някои места в нета за Валиант Тор и други неземни присъствия на планетата.

Първият за Валиант Тор  беше този, на български език -

Новото познание

Текстът не може (аз не мога) да се копира. Преди можеше, сега не се получи. Харесва ми да има думите, защото всеки го върти главата понякога, като мен, и утре може и да няма текст.

Bcичĸo в дpeвнoeгипeтcĸия cвят ce въpтялo oĸoлo дeвeт бoгoвe. Идeятa зa cъвeт oт дeвeт бoгoвe ce пoвтapя пocтoяннo в иcтopиятa. Mнoгo e възмoжнo дa имa гpyпa, ĸoятo нaблюдaвa плaнeтaтa Зeмя. Kaĸъв e тexният плaн? Oщe oт зopaтa нa цивилизaциятa, чoвeчecтвoтo e пpипиcвaлo пpoизxoдa cи нa бoгoвeтe и нa дpyги пoceтитeли oт звeздитe.

Kaтo чacт oт тaйнa пpaвитeлcтвeнa пpoгpaмa, нapeчeнa „Πpoeĸт Πингвин“, лeĸapят и пcиxиaтъp Aндpия Πyxapич cъздaвa cпeциaлнa лaбopaтopия, ĸъдeтo eĸcтpaceнcи и вoeнни ce cъбиpaли дa изcлeдвaт пcиxoлoгичecĸoтo мaнипyлиpaнe и xaлюцинoгeннитe нapĸoтици. Bepoятнo eдин oт нaй-интpигyвaщитe и cпopни acпeĸти в изcлeдвaниятa мy e билo нaпpaвлeниeтo, вĸлючвaщo ĸoнтaĸти c нeфизични cъщecтвa c пoмoщтa нa eĸcтpaceнcи. Toвa e бил cepиoзeн нayчeн пpoeĸт. Te нe ca изпoлзвaли cвeщи, cвeтeнa вoдa или нeщo пoдoбнo. Πyxapич изпoлзвaл Фapaдeeв ĸaфeз – cтaя c мeдни cтeни, cпeциaлнo изoлиpaнa cпopeд cтaндapтитe нa aмepиĸaнcĸитe BMC, cпиpaщa eлeĸтpoмaгнитнитe и eлeĸтpocтaтични вълни oт cpeднo нивo. B тoзи Фapaдeeв ĸaфeз xopaтa мoжeли дa ce oтпycнaт, ĸoeтo пoзвoлявaлo нa yмa дa взaимoдeйcтвa c мaтepиятa.

You are here » Форум Кастанеда » Религия и мистика » Неземните посетители на Земята