Форум Кастанеда

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » Форум Кастанеда » На лафче! » RV - курс в Испания

RV - курс в Испания

Posts 1 to 3 of 3

1

https://nahuatl-adventurer.blogspot.bg/ … 5.html?m=1

....
Remote Viewing изпита голям ''бум'', защото се оказа, че Екипите на Деймс, успяват да предвидят събития напред във времето с изключителна точност, и ще ви кажа, че още по времето на Кенеди, те са знаели, че президентът ще бъде убит, и няма да е единственият президент, по който ще се стреля..... Примери са финансовата криза през 2008-ма, напреженията със Северна Корея, и какво може да се случи там, или ядрената експлозия на реакторът във Фукушима, войната в Украйна, и много други. Интересно е да се отбележи, че след едно от последните му публични изявления, относно терористичните атаки в Европа, германското правителство направи съобщение към гражданите, в което им препоръча да имат винаги под ръка провизии за минимум 20 дни. Най-известното негово предаване се състои в изнесената информация за така нареченият ´´Killshot´´. Не искам да ви стряскам, за това ви оставям вие самите да си направите съответните изводи. Прегледайте видео материалите по-долу, които са на английски език. Искам да знаете, че бъдещето не е нещо фиксирано, бъдете супер на ясно с това. По-напред ще ви покажа моята перспектива, от това което съм изследвал, когато съм в ''ОИТ криза'', за това какво са време пространствените линии и как работят. Човешкото колективно подсъзнание е огромна база от информация, до която ние до като сме живи и обитаваме тези тела, имаме пълен достъп. От своя страна, тази ''матрица'' е свързана по естествен начин с други ''матрици'', с други информационни полета. Въпрос е само на постигане на тишина в мозъка, и чрез практики като RV, имаме шанса да оставим ''другата наша част'' да се изразява +/- свободно, без никакви излизания от тялото, и прочие. С това достъпът до иначе невъзможни информации става абсолютно реален.

От самото начало на проектът STARGATE, методът се е използвал, и се използва, за наблюдение на извънземните бази на Земята, какво има вътре, кой ги обитава, какво правят там, какви са им целите, и т.н Реално в момента това е единственият начин, ние, нормалните хора да се доберем до такъв сорт информация. Лично аз съм го правил, и все още не мога да се реша да пиша по тези теми...

Успеем ли да направим поне 2 добри тийма, ще започнем да работим сериозно по реални проекти. Може и да се вземе участие по работата на професионалните Екипи в САЩ, които се занимават само с това, но тази информация ще бъде показана само ако се успее с изграждането на сериозен ''наш'' тийм.
....

Струва ми се, че е хубаво да я има информацията, тъй като се предполага, че може да има такъв курс в България отново.

Никога не е излишно някакво знание, ако пасва на някого. Дори да му послужи да си открие ключовете на колата.

И се сещам, как още един ден измина, без да ми влязат в употреба синус и косинус. Всеки си знае най-добре себе си.

2

Тия видеа са интересни - Робърт Монро

3

Като трилогията на Р. Монро не е за подценяване.

You are here » Форум Кастанеда » На лафче! » RV - курс в Испания