Архонти, черни фигури, летачи, паяци, моргелонс, кемтрейлс, черното масло и наноботите
Заглавието буквално цепи мрака, скъпи читатели. :D

Извън хумора, бъдете гъвкави моля, защото сега ще съм сериозен: предупреждавам, че прочитането и потапянето в темата могат да доведат до тежки и животозастрашаващи преживявания! Но от друга страна, който търси решения (защото е бил посетен и измъчван от някое от съществата), ще ги намери в темата. Също така, тя може да се разглежда като един от най-големите Ви тестове за любознателност и заявка за възвръщане на личната Ви сила и творческа енергия.

Макар част от информацията да е трудна за преглъщане и евентуално да предизвика страх у Вас, поне ще можете да почувствате и видите вдъхновението, поведението и опита ми. Веднъж интегрирали необходимите качества и стремейки се към Съзнателност – тези тъмни същества ще са просто едно малко камъче, което ако неразумно реши да се изправи пред Вас – ще бъде прегазено. :) Не се отказвайте от четенето, ако ще продължите с темата. Успех!

~~~

На 09/01/10 реших да разбера повече относно тази тема, в която „вещият капацитет” галаксис (as known as голчо-тролчо) отново се държеше високомерно към потребителите (а тези коментари към днешна дата са изтрити от модератора, но перифразирано звучаха така: „о... вижте ме колко знам за архонтите и другите същества, но няма да Ви разкажа подробности за тях, защото не заслужавате и не сте от илюминатската ми секта... ще кажа само, че аз имам лична защита и мен не ме барат, дори да са в стаята ми”)).

Преди да продължите с темата, запознайте се със следните кратки четива, описващи тъмните сенки през толтекска перспектива (включително съвети за справянето с тях и предупреждения за обвързването с тях) – „Съюзниците на Старите виждащи” и „Доклад за Неорганичните същества, наречени Летачи”.

Моят съвет е въобще да не се съюзявате със същества, които не са алтруистично настроени и достатъчно зрели духовно.  Не си струва за някакви временни привилегии и власт да продадете себе си и да експлоатирате другите.
Не мога да потвърдя правдив ли е историческия компонент в посочените по-горе два текста. Но какво ще направи един смел дух? Ще продължава да изследва теоретично, което означава че прави заявка към всичко, което резонира с темата – да откликне и да се появи в живота му в различни форми (писмена, видео, триизмерно или по-екзотично преживяване). Нали знаете любимата фраза на повечето изследователи – „Подобното привлича подобното”. :)

~~~

Сега ще преведа много важни откъси от трудовете на една изследователка, като удебелени ще са изреченията, които съм преживявал и/или наблюдавал в себе си и другите. В това число ще попадат и споделените преживявания на други близки изследователи-приятели.
Нормалният шрифт ще съдържа интересни (според мен) нейни разсъждения.
Подчертаните думи – информация, която на сегашния етап няма как да потвърдя дали е истина или не, оставяйки скептичен, но допускащ.
Когато не съм съгласен с коментара й ще слагам звездички (които ще пояснявам след основния текст).
Понякога ще се включвам в текста с мои съждения, обикновено със скоби и знака хаштаг –> {# Бел. прев: … }.

След като изясних легендата, да започвам с превода:

Желая да уведомя читателите си, че терминът ‘архонти’, който използвам в статиите, не съвпада със значенията, които други изследователи в Интернет предават на тази дума. Много от тях мислят, че архонтите (споменати в гностичните текстове) имат таен план за завземането на Земята, като рептилиите и сивите са техни марионетки*. Това не резонира с мен, така че ще ги назовавам от сега просто ‘паразитни същества’.

Успях да разбера за тези паразитни същества преди години, когато лекувах енергийно един клиент. В енергийното си тяло той имаше малки черни същества, приличащи на червеи. Пробвах какви ли не методи, за да се справя с тях, но накрая успях с ‘обсидианова светлина’**. По принцип се настаняват около слънчевия сплит или гърлото, хранейки се с животворната енергия на човека. Растейки, могат да се превърнат в змия или октопод. Могат да изпращат малки червеи към другите части на тялото***.

Защо най-вече атакуват и се настаняват в слънчевия сплит може да попитате.  Когато преживяваме моменти на съмнение, можем понякога да почувстваме малък шок в тази област, който всъщност представлява дебалансиране на енергиите на чакрата и разделянето й за няколко мига, които ни правят евентуално болни. Когато се случи разцепването {# бел. прев: може да го наречем кратка дефрагментация, загубване на хармоничната цялост между различните слоеве/тела}, паразитите се хранят с енергийното ни тяло и могат лесно да достигнат до менталното, където да създадат ‘миазми’. Миазъм е пакет от ментална енергия, която може да доведе човек до его негативни цикли. Паразитите имат директен достъп до паметта Ви, могат да използват ваши думи, вашият глас, за да създадат вътрешен диалог в негативна за вас посока – например Ви припомнят ваши неуспехи, за да се чувствате непълноценни и недостойни човеци или Ви припомнят тежки разговори с познати, за да изсипете върху тях гняв, критика и всякакви други негативни емоции и незрели мисъл форми. От това се хранят паразитите.

..

http://keygiver.blogspot.bg/2017/12/bla … f.html?m=1

Целият материал